Sensacja w Dębnie Polskim!

Sensacja w Dębnie Polskim! - Zdjęcie główne

90 minut trwała przygoda IV-ligowej Sparty Miejska Górka z Pucharem Polski na szczeblu OZPN w Lesznie. Z rozgrywek wyrzucił ją wicelider leszczyńskiej A-klasy, Pelikan Dębno Polskie! \r\n\r\nGospodarze wygrali 1:0. Gola na wagę awansu do kolejnej rundy zdobył w 70 minucie Szymankiewicz. Po dośrodkowaniu Strugały z prawej strony pokonał Skrzypczaka strzałem głową. Pelikan: Barteczka - Skrzypczak, A. Nowak, M. Nowak, Ekstedt, Strugała, Szymankiewicz, Przybył, Włodarczyk, Wolny (65’ Wojceszuk - 80’ Glina), Hodura. Sparta: Skrzypczak - Kluczyk, Kokot, Zimny, Kaczmarek (15’ Krawczyk), P. Kowalski, Piotrowski (46’ Bartkowiak), Łakomy, Waresiak (46’ Świtała), Szczęsny (70’ B. Kowalski), Masełkowski. Nie doszedł do skutku zaplanowany na tą samą godzinę pojedynek pucharowy pomiędzy Rawią Rawicz, a Wielkopolanką Szelejewo. Goście zrezygnowali z udziału w rozgrywkach pucharowych.