Sparta przegrała z liderem. Jedzie do Ostrzeszowa

Sparta przegrała z liderem. Jedzie do Ostrzeszowa  - Zdjęcie główne

Sparta Miejska Górka przegrała na własnym boisku z Płomykiem Koźminiec 1:3. Do przerwy przegrywała 0:3. W drugiej połowie wynik ustalił K. Zimny. \r\n\r\nW najbliższą niedzielę (16.00) „spartanie” rozegrają mecz wyjazdowy z Victorią Ostrzeszów. Zespół W. Szumnego zajmuje 14 miejsce w tabeli IV ligi gr. południowej. Ma na koncie 9 punktów. Do Victorii (9 lokata) traci 2 „oczka”. W ostatniej kolejce Victoria pokonała na własnym boisku Białego Orła Koźmin 2:1. Wcześniej przegrała cztere mecze z rzędu. Zremisowała dwa. Z Dąbroczanką Pępowo (wyjazd 2:2) i Koroną Piaski (dom 2:2). W 1 kolejce wygrała z Obrą Kościan (dom 1:0), w 2 z LKS Gołuchów (wyjazd 4:3).

\r\n(teka)

\r\nSparta Miejska Górka - Płomyk Koźminiec 1:3 (0:3) 0:1 - Smyczyński (11’), 0:2 - Figan (30’), 0:3 - Stefaniak (34’), 1:3 - Zimny (54’) Sparta: Skrzypczak - Waresiak, Kokot, B. Kowalski, Kaczmarek, P. Kowalski, Łakomy (46’ Zimny), Dechnik (46’ Masełkowski), Frąckowiak (72’ Szczęsny), Świtała, Kozak (67’ Bartkowiak) Płomyk: Dutkiewicz - Figan, Wawrocki, Kaczmarek (61’ Matuszak), Kosiński, Zmyślony, Kryś, Woźniak, Stefaniak (89’ Sztok), Tomczak, Smyczyński