STRZELECTWO. Radzimski z Pucharem Wiosny

STRZELECTWO. Radzimski z Pucharem Wiosny - Zdjęcie główne

Siedmioro zawodników klubu strzeleckiego BOCK wzięli udział w ogólnopolskich zawodach o „Puchar Wiosny”. We Wrocławiu rywalizowano w strzelaniu z pistoletów i karabinów sportowych i pneumatycznych. \r\nW konkurencji podstawowej Trap 125 mężczyzn, do serii finałowej weszło sześciu pierwszych zawodników eliminacji. Wśród nich znaleźli się dwaj rawiccy reprezentanci: prowadzący po pierwszej serii z 116 pkt Janusz Lato oraz zajmujący 4 lokatę z 112 pkt Krzysztof Radzimski. Po dramatycznej walce w finale najlepszy okazał się Krzysztof Radzimski z BOCK-u. Srebrny medal wywalczył Jakub Pilicki ze Śląska Wrocław a brązowy Jakub Trzebiński z Zawiszy Bydgoszcz.

\r\nW tej samej konkurencji Marcin Stachowiak z wynikiem 78 pkt zajął 27 miejsce, natomiast Paweł Pieprzyk z wynikiem 47 pkt zajął 33 miejsce.

\r\n POZOSTAŁE WYNIKI BOCK-u:

\r\n- Barbara Owczarz: 32. m (384 pkt) karabin pneumatyczny 40 oraz 33. m (537 pkt) karabin sportowy 3x 20
- Klaudia Musielak: 55. m (331 pkt) karabin pneumatyczny 40
- Patryk Neuman: 46. m (525 pkt) pistolet pneumatyczny 60