Drugoligowe, żużlowe derby Wielkopolski przeszły do historii. W spotkaniu wygrali gospodarze 50:40. Więcej o meczu pisaliśmy TUTAJ.
Na stadionie im. Floriana Kapały zasiadło wielu kibiców gospodarzy, którzy wspierali miejscową ekipę. Z Poznania przyjechała również grupa wiernych sympatyków Skorpionów, która dopingowała żużlowców ze stolicy Wielkopolski. Na trybunach panowała familijna atmosfera.
Byłeś na meczu: Metalika Recycling Kolejarz Rawicz - SpecHouse PSŻ Poznań? Znajdź się na zdjęciach ze spotkania.
Komentarze (0)