Teraz
+0°
Główna
Najnowsze
Logowanie
03:00
06:00
Pierwszoklasiści z gminy Bojanowo zostaną „Małymi Mistrzami”
Niezwykły debiut uczniów z Bojanowa
Krzysztof Lisiak laureatem z przedmiotu, którego... jeszcze nie ma w planie lekcji
Turniej siatkówki, licytacje i strefa gastro
Klasy sportowe wracają do gry
Michał Aleksandrzak i Krzysztof Lisiak finalistami prestiżowego konkursu
Siatkarskie emocje i wielkie serca Tradycji stanie się zadość. Już 23 stycznia 2026 roku sala sportowa przy ul. Lipowej wypełni się sportową energią i duchem pomagania. Organizatorzy zapraszają na kolejną edycję corocznego turnieju siatkówki, organizowanego w ramach 34. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To idealna (...)
Krzysztof Lisiak z Bojanowa wszedł do finału najważniejszej olimpiady historycznej Krzysztof Lisiak, siódmoklasista ze Szkoły Podstawowej w Bojanowie, po raz kolejny zakwalifikował się do etapu centralnego Olimpiady Historycznej dla uczniów szkół podstawowych. Na eliminacjach okręgowych w Poznaniu zajął I miejsce i tym samym, jako jeden z pięciu uczniów, weźmie udział (...)
"Żołędziowa krucjata" nagrodzona. Ogólnopolski sukces uczennicy z Bojanowa Jagoda Zagacka, uczennica z Bojanowa, zachwyciła jury Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Młodzi Twórcy Literatury 2025”. Zdobyła II miejsce w Polsce, konkurując z niemal 400 uczestnikami konkursu, dzięki oryginalnej opowieści „Żołędziowa krucjata”. To ogromny sukces młodej pisarki. (...)
Uczniowie z Bojanowa wśród 50 najlepszych w Polsce w IT Fitness Test 2025 Uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Bojanowie osiągnęli świetne wyniki w ogólnopolskim IT Fitness Test 2025! Test, w którym wzięło udział ponad 80 000 uczestników z całej Polski, jest najważniejszym sprawdzianem kompetencji cyfrowych młodych ludzi. (...)