Reklama

Co z ASF w gminie Bojanowo? Sołtysi spotkali się z burmistrzem

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Gmina Bojanowo

Co z ASF w gminie Bojanowo? Sołtysi spotkali się z burmistrzem - Zdjęcie główne

foto Gmina Bojanowo

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Bojanowie w minionym tygodniu (22.06.2022) odbyła się narada burmistrza Macieja Dubiela i sołtysów z gminy Bojanowo.

W naradzie, oprócz sołtysów i włodarza gminy, uczestniczyli także pracownicy urzędu miejskiego, przewodniczący rady miejskiej, przedstawiciele Zespołu Doradców Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Gołaszynie i Powiatowego Lekarza Weterynarii w Rawiczu, dyrektor Gminnego Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Bojanowie oraz kierownik Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Bojanowie.

Na naradzie omówiono sprawy związane z zagrożeniem ASF w powiecie rawickim oraz bieżącą działalnością Zespołu Doradców WODR w Gołaszynie. Poczyniono pierwsze przygotowania do tegorocznego turnieju sołectw (ostatni odbył się w 2019 roku w Sowinach).

Rozmawiano też o opłatach za wynajem sal wiejskich, realizacji funduszu sołeckiego oraz o bieżącej działalności sołectw.

W czwartek sesja rady miejskiej. Co w programie posiedzenia?

Już w czwartek, 30 czerwca o godzinie 9.00, w sali konferencyjnej odbędzie się posiedzenie rady miejskiej. Jednym z punktów obrad będzie przyznanie tytułu "Zasłużony dla Gminy Bojanowo". Wyróżnienie to otrzyma pośmiertnie zasłużony działacz, nauczyciel i społecznik Dariusz Sikora.

Na czerwcowej sesji radni zapoznają się także ze sprawozdaniem za wykonanie budżetu gminy w 2021 roku i podejmą uchwałę o udzielniu burmistrzowi absolutorium. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE