Reklama

Gmina Pakosław szuka osób chętnych do pracy w komisji grantowej

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Gmina Pakosław szuka osób chętnych do pracy w komisji grantowej - Zdjęcie główne

foto Archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Gmina Pakosław szuka chętnych przedstawicieli stowarzyszeń, którzy będą brali udział w pracach komisji konkursowych, oceniających oferty składane w ramach otwartych konkursów ofert dla organizacji pozarządowych.

Osoby, które zasiądą w komisji pomogą ocenić oferty, jakie stowarzyszenia z terenu gminy będą składały w ramach konkursów dla tych właśnie organizacji. Konkursy są elementami programu współpracy Gminy Pakosław z organizacjami pozarządowymi.

Szukają kandydatów do komisji grantowej

Jak informuje ogłoszenie zamieszczone na stronie internetowej gminy, zgłoszone osoby wejdą w skład bazy potencjalnych członków komisji. Zgłaszając kandydata należy pamiętać, że musi on wyrazić na to zgodę oraz określić jaką tematykę chciałby oceniać. Szczegółowe wymagania oraz karta zgłoszenia są dostępne na stronie internetowej Gminy Pakosław.

Czekają jeszcze tylko kilka dni

Zgłoszenia należy złożyć do 12 stycznia 2023 r. osobiście - w sekretariacie Urzędu Gminy w Pakosławiu, lub przesłać na adres: Urząd Gminy Pakosław, ul. Kolejowa 2, 63-920 Pakosław z dopiskiem „Zgłoszenie kandydatów do komisji oceniających otwarte konkursy ofert”.

Dodatkowych informacji udziela Wojciech Walkowiak - nr tel. 65 547 83 32, e-mail: w.walkowiak@pakoslaw.pl.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy