Reklama

Jest już program bojanowskiego jarmarku świątecznego

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: archiwum redakcji

Jest już program bojanowskiego jarmarku świątecznego - Zdjęcie główne

foto archiwum redakcji

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Bojanowie, główny organizator świątecznego jarmarku, zapowiada, że 18 grudnia, zabierze mieszkańców w podróż do magicznej, zimowej krainy.

Reklama

Już od kilku tygodni wiadomo, że coroczny jarmark bożonarodzeniowy w Bojanowie odbędzie się w 2022 roku w niedzielę, 18 grudnia. Znane są też szczegóły wydarzenia, bowiem organizatorzy przygotowali plakaty. Liczą na wysoką frekwencję i zapraszają do udziału nie tylko mieszkańców gminy, ale także okolic.

W minionym roku atrakcji również nie brakowało. Zobacz TUTAJ

Zapewnią świąteczną atmosferę

- Zabierzemy Was w podróż do magicznej, zimowej krainy! - zapowiada Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Bojanowie. 

W programie oczywiście liczne okolicznościowe występy artystyczne, a także rozstrzygnięcie konkursu świątecznego na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową. Na miejcu będzie można kupić rękodzieło, a także pyszności przygotowane przez lokalne koła gospodyń wiejskich i gorące napoje.

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bojanowie podczas jarmarku czynna będzie "kreatywna pracownia świętego Mikołaja".

Mikołaj na kubeczkach

Nie zabraknie oczywiście wizyty Świętego Mikołaja i pamiątkowych kubków jarmarkowych, które tym razem zostaną ozdobione właśnie wizerunkiem świętego. W poprzednich latach na kubeczkach były m.in. piernikowe ludziki, bałwanki, czy renifery.

Kolędowo z Golden Life

Gdy już zaświecą lampki na gminnej choince, a dzieci nacieszą się atrakcjami, na scenie zrobi się głośno, kolędowo i jeszcze bardziej świątecznie. Z koncertem wystąpi zespoł "Golden Life" działający na polskiej scenie muzycznej od 1988 roku. Zespół znany jest chociażby takich utworów,  jak: "Wszystko to co mam", "Oprócz błękitnego nieba" i "24.11.94" ("Życie choć piękne tak kruche jest")

(fot. Oficjalna strona zespołu Golden Life) 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE