Dziś został otwarty czwarty sezon morsowania - tym razem, w upiornym stylu.
W przedsięwzięciu wzięło udział blisko 60 osób, zarówno dzieci, młodzież, dorośli, jak i seniorów. Wielu z nich założyło oryginalne maski. Po krótkiej rozgrzewce pod wiatrakiem, morsy weszły do wody, która miała około ośmiu stopni. Śmiałkowie spędzili w niej kilka minut. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.
Tydzień temu sezon rozpoczęły morsy z Rawicza. Film można zobaczyć TUTAJ.
Komentarze (0)