Reklama

Bojanowo. Księgozbiór biblioteki w telefonie. Sprawdź, co chcesz przeczytać

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Bojanowo. Księgozbiór biblioteki w telefonie. Sprawdź, co chcesz przeczytać - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Bojanowska biblioteka ma dla swoich czytelników nowe rozwiązanie. Dzięki aplikacji SOWA, mogą oni przez telefon sprawdzić, czy interesująca ich książka jest dostępna w placówce, a nawet ją sobie zarezerwować.

Miejska Biblioteka Publiczna w Bojanowie dba, by na półkach nie zabrakło nowych książek, organizuje liczne konkursy, zajęcia, spotkania, wystawy, nie zapominając jednocześnie o nowinkach technologicznych.  

Zainstaluj Sowę i sprawdź, co chcesz przeczytać

Dla czytelników biblioteki dostępna jest już bezpłatna aplikacja mobilna SOWA MOBI. Wystarczy wejść na stronę: https://mobi.sowa.pl/ i pobrać ją. Następnie trzeba wyszukać bibliotekę oraz zalogować się jak do katalogu online. W razie problemów - pracownicy bojanowskiej placówki udzielą wskazówek, jak poprawnie to zrobić.
Możliwości jest mnóstwo. Można w telefonie przeglądać nasz katalog, zobaczyć jakie mamy nowości, a nawet podpowiedzieć, co moglibyśmy kupić. Aplikacja pozwala na zarezerwowanie interesujących pozycji, przedłużenie terminu zwrotu, tych które mamy w domu, sprawdzenie co jeszcze musimy oddać. Podpowiada, jakie książki dostępne na naszych regałach już przeczytaliśmy, bo czasami sami już nie pamiętamy. To naprawdę przydatne narzędzie - przekonuje Aldona Łuczak, dyrektor bojanowskiej biblioteki.
 
 
 

Biblioteka w Bojanowie ma 36 tysięcy książek. Każdy znajdzie coś dla siebie

Miejska Biblioteka Publiczna w Bojanowie działa od 1949 roku. Jej siedziba znajduje się samym centrum - na miejscowym rynku. Zbiory placówwki zawierają - obok literatury pięknej dla dorosłych - pozycje popu­larn­onau­kowe­ z różnych dziedzin wiedzy oraz bajki dla najmłodszych i książki dla młodzieży. Księgozbiór liczy ponad 36 tys. woluminów i sukcesywnie jest aktualizowany.
 
Oprócz książki tradycyjnej, dla osób słabo widzących i niewidomych biblioteka ma w swojej ofercie książki z dużą czcionką oraz audiobooki. Przy placówce działa Strefa Małego Czytelnika, gdzie prócz książek na najmłodszych, czekają gry planszowe oraz kącik plastyczny.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE