Reklama

Kto otrzyma pakosławskie Laury?

Opublikowano:
Autor:

Kto otrzyma pakosławskie Laury? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Do 15 grudnia trwa głosowanie w kolejnej edycji plebiscytu „Laur Przedsiębiorczości i aktywności społecznej w gminie Pakosław”.

- W ten sposób chcemy promować i nagradzać ludzi aktywnych i zaangażowanych w rozwój i promocję naszej gminy, którzy w różnych społecznie cenionych formach działalności wyróżniają się na tle innych - podkreśla Kazimierz Chudy, wójt gminy Pakosław. Plebiscyt odbywa się w pięciu kategoriach: przedsiębiorca, rolnik, sportowiec, sołectwo i działacz kultury.

 

W tym roku uruchomiono możliwość wypełnienia kuponu w wersji elektronicznej na stronie www.pakoslaw.pl. Dalej można głosować też w wersji papierowej (kupon do pobrania znajduje się również na stronie internetowej). Ogłoszenie wyników plebiscytu odbędzie się podczas Koncertu Noworocznego. Szczegóły konkursu na stronie www.pakoslaw.pl. Nominowani do wyróżnienia w pakosławskim plebiscycie:

I. SPOŁECZNIK 2016 ROKU: Małgorzata Deka (Golejewko) Maciej Hałas (Pakosław) Andrzej Juskowiak (Osiek) Elżbieta Łakoma (Osiek) Walenty Mądry (Sowy) Zdzisław Tyczyński (Podborowo)

II. ROLNIK 2016 ROKU: Kinga i Piotr Płóciennik (Góreczki Wielkie) Karolina i Marcin Rojda (Chojno) Anna i Tomasz Skowrońscy (Pakosław) Beata i Zygmunt Wawrzyniak (Golejewo)

III. AKTYWNE SOŁECTWO 2016 ROKU: Białykał Chojno Golejewko Zaorle Podborowo

IV. SPORTOWIEC 2016 ROKU: Karol Deka (Golejewko) - piłka nożna Sara Domagała (Pakosław) - strzelanie Paulina Przewoźna (Ostrobudki) - jazda konna

V. PRZEDSIĘBIORCA 2016 ROKU: Jakub Łodyga (Pomocno) Przemysław Maciejak (Pomocno) Fabian Skrzypek (Chojno) Daria i Krzysztof Szafraniak (Zaorle) Łukasz Rapior (Golejewko) Roman Szumny (Chojno) Krystyna Tyczyńska (Osiek)

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE