Reklama

Kulturalny wieczór w Miejskiej Górce. Zagra duet gitarowy

Opublikowano: ndz, 10 maj 2020 22:28
Autor:

Kulturalny wieczór w Miejskiej Górce. Zagra duet gitarowy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Nowy projekt artystyczny „[email protected] w sieci” proponuje miejskogórecki Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej. Na początek wystąpi miejscowy zespół Acoustic Project. 

W ramach inicjatywy „[email protected] w sieci” znajdą się nie tylko koncerty, konkursy: plastyczne, fotograficzne, literackie czy recytatorskie, jak i wykłady. - Zamierzamy w nim prezentować również dorobek artystyczny lokalnych twórców, malarzy amatorów, rękodzielników i przedstawicili wielu innych dziedzin życia artystycznego - przyznają przedstawiciele OKSiAL-u.

Już w najbliższy czwartek o godzinie 20.00 początek koncertu gitarzystów - Mirosława i Daniela Szymankiewiczów. W marcu 2009 roku założyli formację Acoustic Project. Kilka miesięcy później muzycy po raz pierwszy wystąpili na scenie. Wykonują własne kompozycje instrumentalne, łączące w sobie elementy różnych gatunków muzycznych, głównie bluesa, jazzu i flamenco, choć nie ukrywają swojej fascynacji muzyką rockową. Formacja prezentuje zróżnicowaną klimatem, ale spójną muzykę, odzwierciedlającą różne emocje.

Koncert potrwa około 30 minut. Będzie go można oglądać w internecie, m.in. TUTAJ

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE