Reklama

Lokal po przedszkolu w Żołędnicy na sprzedaż

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Lokal po przedszkolu w Żołędnicy na sprzedaż - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Przez wiele lat w Żołędnicy przedszkole mieściło się w bloku mieszkalnym. W 2022 roku zakończył się remont budynku przy świetlicy, do którego udało się przenieść przedszkole. Po przeprowadzce lokal w budynku wielorodzinnym pozostał pusty. Teraz jest on wystawiony na sprzedaż. Przetarg odbędzie się w marcu.

Od września minionego roku dzieci z Żołędnicy uczęszczają do przedszkola w nowej siedzibie, korzystają także z nowego placu zabaw. 

Na potrzeby placówki, która wcześniej mieściła się w jednym z mieszkań w bloku, zaadaptowano stary budynek, niegdyś zamieszkały, potem pełniący funkcję obiektu gospodarczego dla sołectwa i miejscowej OSP. Budynek przeszedł kapitalny remont - od wymiany dachu, po całkowitą przebudowę wnętrz i nowe instalacje. Remont pochłonął ponad 600 tys. zł. 

Stara siedziba przedszkola w Żołędnicy na sprzedaż

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Grzegorza Kubika, burmistrza Rawicza, poprzednią siedzibę przedszkolaków wystawiono na sprzedaż. 

Lokal mieści się w trzykondygnacyjnym budynku wielolokalowym (Żołędnica 29), w którym znajduje się łącznie 12 mieszkań. Wystawiona na sprzedaż nieruchomość ulokowana jest na parterze, składa się z trzech pokojów, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju o łącznej powierzchni użytkowej 87,7 m2

Ile wynosi cena wywoławcza?

Mieszkanie wyposażone jest w sieć elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną, ogrzewane jest grzejnikami elektrycznymi. Cena wywoławcza nieruchomości to 270 tys. zł, przy czym jej sprzedaż podlega zwolnieniu od podatku VAT.   

Pierwszy przetarg ustny nieograniczony odbędzie się w 2 marca o godzinie 11.00 w siedzibie Urzędu Miejskiego Gminy Rawicz przy ul. Piłsudskiego 21, pokój nr 101 I piętro. Zainteresowani do 10 lutego powinni wpłacić wadium w wysokości 27 tys. zł. 

Więcej informacji w kwestii przetargu można uzyskać w Urzędzie Miejskim Gminy Rawicz.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE