Reklama

Mężczyzna spadł z dachu. Nie udało się go uratować

Opublikowano:
Autor:

Mężczyzna spadł z dachu. Nie udało się go uratować - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zmarł 22-letni mieszkaniec gminy Jutrosin, który spadł z dachu w Dubinie. Doznał wielonarządowych obrażeń ciała. - Wiele wskazuje, że był to nieszczęśliwy wypadek - mówi prok. Mariusz Małecki, zastępca Prokuratora Rejonowego w Rawiczu.

Młody mężczyzna spadł z dachu stodoły w piątek (23 września) Ze zgłoszenia wynikało, że jest nieprzytomny. Na miejsce zadysponowano śmigłowiec LPR, załogę karetki z Kobylina oraz strażaków z: OSP Dubin, OSP Jutrosin i JRG Rawicz. Gdy dotarli przedstawiciele służb, przystąpili do udzielania pomocy rannemu.

- Mężczyzna leżał na betonowej posadzce w stodole - relacjonował bryg. Krzysztof Skrzypczak, zastępca komendanta powiatowego PSP w Rawiczu.

Śmigłowiec LPR wylądował na obrzeżach Dubina. Do rannego jego załogę przetransportowali strażacy. Ostatecznie, 22-latek z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala w Kaliszu. Po kilku dniach dotarła tragiczna informacja. Mężczyzna zmarł w szpitalu. 

Sprawą zajmuje się policja i prokuratura.

- Przeprowadzona została sekcja zwłok. Nie otrzymaliśmy jeszcze opinii patomorfologa - mówi prok. Mariusz Małecki. - Materiał dowodowy został zabezpieczony. Policja przeprowadziła oględziny. Wiele wskazuje na to, że był to nieszczęśliwy wypadek - podsumowuje prokurator.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE