Reklama

OKiR w Pakosławiu zaprasza do udziału w konkursie wielkanocnym

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

OKiR w Pakosławiu zaprasza do udziału w konkursie wielkanocnym - Zdjęcie główne

foto Archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ośrodek Kultury i Rekreacji w Pakosławiu ogłosił konkurs wielkanocny. Do wyboru mamy dwa tematy prac - wielkanocne zwierzątko oraz wianek wielkanocny. Chętni mogą przygotować prace na oba tematy.

Ośrodek Kultury i Rekreacji w Pakosławiu zorganizował konkurs na ozdoby wielkanocne. Na przygotowanie i złożenie prac jest jeszcze niemal miesiąc, bo OKiR czeka na nie do 24 marca 2023r..

Jak wyjaśnia OKiR, celem konkursu jest podtrzymywanie zwyczaju własnoręcznego robienia dekoracji świątecznych, propagowanie tradycji związanych z tematyką Świąt Wielkanocnych, rozwijanie wyobraźni twórczej i uzdolnień plastycznych, manualnych oraz artystycznych.

Uczestnicy konkursu mogą przygotować pracę poświeconą jednemu lub obu tematom. Do wyboru jest wykonanie wielkanocnego zwierzątka lub wianka wielkanocnego. 

Prace konkursowe w pierwszym temacie będą oceniane w 4 grupach wiekowych: przedszkolaki, uczniowie klas I-III szkół podstawowych, uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych oraz uczniowie klas VII-VIII szkół podstawowych. Technika wykonania tej pracy jest dowolna - przestrzenna lub półprzestrzenna.

Drugi temat jest przewidziany do wykonania rodzinnie w dowolnej technice. 

Należy pamiętać, że każdy uczestnik lub rodzina może złożyć tylko jedną pracę w danym temacie oraz powinna do niej być dołączona wypełniona karta zgłoszeniowa, która razem z regulaminem konkursu jest dostępna na stronie internetowej: www.pakoslaw.com.

Ogłoszenie wyników oraz rozdanie nagród odbędzie się 6 kwietnia (czwartek) w siedzibie OKiR w Pakosławiu. Wyniki zostaną także opublikowane na stronie internetowej oraz na profilu społecznościowym Facebook Ośrodka Kultury i Rekreacji w Pakosławiu.
W razie dodatkowych pytań można kontaktować się telefonicznie pod nr tel. 605 441 997 oraz mailowo: okir@pakoslaw.com.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy