W roku 2004 Święto Rawicza było organizowane wspólnie z prywatnym przedsiębiorcą. Popularna wtedy piosenkarka Ingrid, przywieziona śmigłowcem wprost z festiwalu w Sopocie, zaśpiewała ze sceny przy jednej ze stacji beznzynowych. Starsi mieszkańcy Rawicza zapewne pamiętają jej taniec ze sponsorem i pamiętny okrzyk: My sweet Antonio!
W tym odcinku znajdziecie także relację z Dni Wędliniarstwa, zakończenia modernizacji rawickiej oczyszczalni, widowiskowe ćwiczenia rawickich policjantów, a na koniec popisy wokalne... strażaków.
Komentarze (0)