Reklama

Rawicz. Po pierwszej debacie kandydatów [WIDEO, ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Rawicz. Po pierwszej debacie kandydatów [WIDEO, ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

W domu kultury dyskutowali: Urszula Taraska, Jacek Gwizdek, Grzegorz Kubik i Tadeusz Pawłowski.Organizatorem debaty była redakcja „Życia Rawicza”. Do wzięcia w niej udziału zaprosiliśmy wszystkich kandydatów na burmistrza zarejestrowanych przez komitety wyborcze.

Kandydaci odpowiadali na pytania, m.in.: Czy i w jaki sposób przyszły burmistrz zamierza zasięgać opinii mieszkańców w ważnych dla gminy sprawach? Czy jest za zwiększeniem puli pieniędzy w budżecie gminy na wsparcie organizacji pozarządowych? Jakie powinny być kryteria przyznawania dotacji oraz, jaką rolę w promowaniu młodych talentów powinien pełnić dom kultury? Czy powinien być inicjatorem przedsięwzięć kulturalnych czy jedynie bazą dla organizacji pozarządowych, które zajmują się tego typu działalnością? Pojawiły się także pytania od publiczności. Ponadto każdy kandydat odpytał swoich konkurentów. (kac)

Relacja z debaty we wtorkowym wydaniu „Życia Rawicza”, a pierwsza część relacji wideo już od poniedziałku na naszym portalu. 


{loadposition user3}


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE