Reklama

Stan pani Zosi wciąż się pogarsza

Opublikowano:
Autor:

Stan pani Zosi wciąż się pogarsza - Zdjęcie główne

udostępnione przez rodzinę

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zofia Wojtera - mieszkanka gminy Bojanowo od miesięcy walczy ze złośliwym guzem mózgu. Niestety, stan 51-latki pogarsza się. Obecnie nie wiadomo nawet, czy możliwa będzie operacja.

U pani Zosi zdiagnozowano glejaka wielopostaciowego, który jest złośliwym guzem mózgu. Po jego wykryciu kobieta przeszła ciężką radioterapię i chemioterapię, ale glejak odrósł i to większy.
 
Szansą na powrót do zdrowia miała być terapia lekiem, który nie jest refundowany. Trwa zbiórka na ten cel. Wiele osób z powiatu rawickiego i okolic zaangażowało się w akcje pomocy. Niestety, w międzyczasie stan 51-latki pogarsza się. 
 
W lutym lekarz z Lublina poinformował rodzinę, że niezbędna jest pilna operacja. Zanim wyznaczono termin, pani Zosia trafiła do gostyńskiego szpitala, gdzie przebywa cały czas. 

- Z mamusią jest ciężej, dostała zwłóknienia płuc. I coraz ciężej oddycha, a cały czas jest podłączona do tlenu. Nie wiadomo, czy ktoś się podejmie operacji. Mamy mieć w piątek rozmowę - tym razem z doktorem z Kluczborka. Teraz już nawet nie chodzi o pieniądze. Wszystko leży w rękach Boga... - zaznaczają córki Zofii Wojtery.

Trzymamy kciuki, by pani Zosi udało się pomóc. Do zakończenia zbiórki na jej leczenie brakuje około 30 tys. zł. 

Pieniądze można wpłacać za pośrednictwem portalu siepomaga.pl. Wystarczy wejść TUTAJ

Na powrót do zdrowia pani Zosi liczą jej najbliżsi - córki, mąż i ukochane wnuki, które tęsknią za babcią.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE