Reklama

Strażacy wybrali nowego prezesa

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Strażacy z jedenastu jednostek z gminy Rawicz wybrali prezesa oddziału miejsko-gminnego Zarządu OSP RP. Został nim Jerzy Woźniak.

Reklama

Zjazd miejsko-gminnego zarządu ZOSP RP odbył się w świetlicy wiejskiej w Ugodzie. Najpierw zapoznano się ze sprawozdaniami z działalności i udzielono ustępującemu zarządowi absolutorium za pracę w poprzedniej kadencji.

Specjalne podziękowania za wieloletnią współpracę złożono druhom: Teresie Sędziak, Leonowi Świtale, Janowi Solakowi i Kazimierzowi Mikołajczakowi. 

- Dziękuję, że nie zapominacie o takich pozytywnych wariatach - żartobliwie podziękował za ten gest Jan Solak.  - Młodzi niech działaja, a starsi niech odpoczywają - dodała Teresa Sędziak.

Najważniejszym punktem spotkania, w którym uczestniczył również burmistrz Grzegorz Kubik, był wybór nowego zarządu. Kandydaci zostali już wcześniej zostali wytypowani przez poszczególne jednostki, trzeba było jedynie rodzielić poszczególne funkcje i wybór ten zatwierdzić. Odbyło się to w głosowaniu tajnym. 

Nowym prezesem jest Jerzy Woźniak z OSP Rawicz. Wiceprezesami zostali Krzysztof Skrzypczak i Karol Maćkowiak.

Członek prezydium zarządu: Grzegorz Giezek, skarbnik -Wojciech Szczeszek, sekretarz - Mateusz Zalisz, komendant gminny - Paweł Kukla

Członkowie zarządu: Krzysztof Kukla, Krystian Walkowiak, Leszek Skupin, Bogdan Mikołajczak, Krzysztof Stankowiak, Piotr Świętek. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy