Reklama

Świadectwa, nagrody, kwiaty i podziękowania. Zakończenie roku szkolnego w I LO [ZDJĘCIA, WIDEO]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Rok szkolny 2021/2022 przeszedł do historii. W hali I Liceum Ogólnokształcącego wręczono świadectwa i nagrody wyróżniającym się uczniom.

Uroczystość odbyła się z udziałem samorządowców, przedstawicielami rady rodziców, grona pedagogicznego wraz z dyrektorem Arnoldem Ratajskim, a także młodzieży. 

Więcej treści pod filmem ↓

Nadszedł upragniony przez was dzień, w którym kończycie rok szkolny - przyznał Adam Sperzyński, starosta rawicki. - Nie był to zwykły rok. Na szczęście, mogliście wrócić do szkoły i uczyć się w jej murach. Myślę, że to jest dzisiaj ważne i doceniane, może nawet trochę bardziej niż przed 2020 rokiem. (...) Przed wami czas wakacji. Cieszcie się, radujcie, bawcie, odpoczywajcie, to jest wasz czas, ale mam jedną prośbę - uważajcie na siebie. Nie szalejcie, obyscie bezpiecznie wrócili do swoich domów po okresie wakacji i z nowymi siłami weszli w rok szkolny.

Starosta podziękował także gronu pedagogicznemu za pracę, w tym zmieniającej miejsce pracy Elżbiecie Jagodzińskiej. Zwyciężyła w konkursie na dyrektora szkoły w Szkaradowie.

Kiedy łączyliśmy dwa licea, pani Ela przeszła tutaj do I liceum. Dużo nam pomogła. Była dyrektorem i świetnym nauczycielem. Dziś to jej ostatni dzień dlatego, że zmienia swoją szkołę. Wiem, do jakiej szkoły przechodzi. To też świetna szkoła. To będzie dobry czas w pani karierze zawodowej. Chciałem podziękować za to wszystko, co udało się nam wspólnie zrobić dla dobra młodzieży i szkoły w I i II liceum. Życzę powodzenia w nowym miejscu pracy. Mam nadzieję, że będzie nam dane nie raz się jeszcze spotkać - mówił Adam Sperzyński.

W trakcie uroczystości dyrektor wraz z wychowawcami klas wręczyli świadectwa wyróżniającym się uczniom, a także młodzieży, osiągającej sukcesy w konkursach. Zaprezentowano również krótką część artystyczną. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE