Ultramaratończycy przebiegli 103 km leśnymi ścieżkami

Ultramaratończycy przebiegli 103 km leśnymi ścieżkami  - Zdjęcie główne

Wiadomości

Rawiccy biegacze z grupy Rozbiegany Rawicz wzięli udział udział w II Ultramaratonie Zielonogórskim "NOWE GRANICE".

Bieg był rozgrywany na dystansie 103 km na trasie wytyczonej głównie leśnymi duktami wokół Zielonej Góry.

Samotnie z dystansem 103 km zmierzyli się: Lidia Eling, Andrzej Wybierała, Rafał Kupczyk, Krzysztof Suchcicki i Hubert Urbaniak i Krzysztof Konopniak a w sztafetach 2 osobowych dystans pokonali: Magdalena Błochowiak z Karolem Kaczmarkiem oraz Sylwia Łysiak z Tomaszem Błochowiakiem.

O wielkim sukcesie może mówić Lidia Eling, która zajęła trzecie miejsce wśród kobiet. Krzysztof Suchcicki przybiegł na metę jako 16 spośród 114 uczestników, którzy ukończyli bieg.

Duet Magdalena Błochowiak i Karol Kaczmarek zajęli 9 miejsce, a Sylwia Łysiak i Tomasz Błochowiak - 14.