Reklama

Urząd Gminy w Pakosławiu szuka sekretarza

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Urząd Gminy w Pakosławiu szuka sekretarza - Zdjęcie główne

foto Archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Urząd Gminy w Pakosławiu ogłosił konkurs na wolne stanowisko urzędnicze. Od sierpnia zwalnia się bowiem stanowisko sekretarza.

Reklama

Jak się dowiedzieliśmy, w wakacje na emeryturę przechodzi obecna sekretarz gminy Pakosław - Barbara Konpka. W związku z tym gmina już szuka godnego następcy, chociaż rozpoczęcie pracy ma nastąpić od 1 sierpnia 2023r.

Sekretarz urzędu w Pakosławiu - wymagania

Gmina od kandydata oczekuje co najmniej czteroletniego stażu pracy na stanowisku urzędniczym w jednostkach samorządowych, w tym, co najmniej, dwuletniego stażu pracy na kierowniczym stanowisku urzędniczym w tych jednostkach lub co najmniej czteroletniego stażu pracy w jednostkach, o których mowa wyżej, oraz co najmniej dwuletniego stażu pracy na kierowniczym stanowisku urzędniczym w innych jednostkach sektora finansów publicznych. Ponadto oczekują od kandydata wykształcenia wyższego, najlepiej po kierunku administracyjnym lub prawniczym. Wszystkie wymagania są wyszczególnione w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Pakosław.

Obowiązki nowego sekretarza urzedu w Pakosławiu

Nowego sekretarza czeka wiele zadań organizujących, koordynowanie działań podejmowanych przez poszczególne referaty urzędu i samodzielne stanowiska. Będą to m. in. przygotowywanie projektów aktów prawnych dotyczących organizacji i funkcjonowania urzędu, projektu statutu sminy, sporządzanie zakresów czynności dla kierowników referatów, pracowników referatu organizacyjnego i samodzielnych stanowisk czy realizacja polityki kadrowej urzędu, gospodarowanie etatami i funduszem płac.

Konkurs na sekretarza gminy Pakosław, jakie dokumenty, gdzie i do kiedy złożyć? 

Od kandydatów chętnych wziąć udział w konkursie wymagany jest szereg dokumentów (są wyszczególnione w BIP gminy Pakosław), które należy złożyć w zamkniętej kopercie z umieszczonym imieniem i nazwiskiem kandydata oraz z dopiskiem „Nabór na stanowisko sekretarza gminy w Urzędzie Gminy Pakosław” w pokoju nr 5 Urzędu Gminy Pakosław, ul. Kolejowa 2, 63-920 Pakosław lub przesyłać pocztą na adres jednostki. Termin składania dokumentów wyznaczono na 31 marca 2023 r. do godz. 15:00.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy