Gole posypały się po przerwie. Ruch Bojanowo uległ Zjednoczonym [ZDJĘCIA]

Sport Zjednoczeni Pudliszki zameldowali się w sobotnie popołudnie (2 kwietnia 2022r.) w Bojanowie. W pierwszej połowie kibice zobaczyli jednego gola. Worek z bramkami rozwiązał się po przerwie.

Na stadionie im. Brunona Wawrzyniaka w Bojanowie odbył się mecz 15. kolejki Proton klasy A, gr. 7 pomiędzy miejscowym Ruchem a Zjednoczonymi Pudliszki. Ekipa z powiatu gostyńskiego była wiceliderem rozgrywek. Goście sobotniego spotkania mieli świetną serię. Od 9 spotkań byli niepokonani. Tydzień temu pokonali Sarnowiankę na własnym obiekcie. Zjednoczeni ruszyli do ataku także w starciu z Ruchem Bojanowo

Bramkarz gospodarzy czterokrotnie musiał wyjmować piłkę z siatki. Hat-trick zaliczył Mateusz Baranowski, a czwarte trafienie dołożył Wojciech Dudka. Bramkę dla gospodarzy strzelił Ryszard Lipowicz.

Następne spotkanie Ruchu odbędzie się w Nowym Belęcinie, zmierzy się tam z walczącym o utrzymanie Piastem.

Ruch Bojanowo - Zjednoczeni Pudliszki 1:4 (0:1)

Bramki: 0:1 Mateusz Baranowski (12'), 0:2 Mateusz Baranowski (55'), 0:3 Mateusz Baranowski (70'), 1:3 Ryszard Lipowcz (77'), 1:4 Wojciech Dudka (82')
Skład Ruchu: Kreczmer - Potoczny, Z. Lipowicz, Kubacki, Grzybowski (75' Górczak), Juszczak, Grygowski (82' B. Jarczewski), M. Jarczewski (75' Marczyński), Cheba (75' P. Stróżyk), R. Lipowicz, Lutowicz (65' Szlachetka)

Błękitni Kąkolewo - Sarnowianka Sarnowa 0:5
Bramki dla Sarnowianki: Grzegorz Berger, Piotr Łakomy, Sebastian Sęk, Paweł Domagała, Dorian Nawrot