Minimalna porażka na inaugurację sezonu V Ligi. Rawia uległa Astrze

Autor: | Zdjęcie: W. Skrzypczak (archiwum)

Minimalna porażka na inaugurację sezonu V Ligi. Rawia uległa Astrze - Zdjęcie główne

Zdjęcie z meczu Rawii z Astrą z sezonu 2021/2022 | foto W. Skrzypczak (archiwum)

Sport Porażką gospodarzy zakończył się inauguracyjny mecz piłkarski na stadionie przy ulicy Spokojnej. Rawia Rawicz uległa Astrze Krotoszyn. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:1.

Nie po myśli zawodników Rawii Rawicz poszedł mecz pierwszej kolejki Red Box V ligi, gr. 3. Rawiccy piłkarze przegrali na własnym obiekcie z Astrą Krotoszyn. Bramkę dla gości strzelił Damian Spaleniak.

Przed inauguracyjnym spotkaniem na spokojnej Rawia ogłosiła dwa transfery. Po roku przerwy, do Rawii z Pelikana Dębno Polskie, wrócił Filip Bojdo. Działacze ogłosili także  nowego bramkarza - Dominika Sadowskiego. Obaj zawodnicy pojawili się w składzie na mecz z Krotoszynem.

Podczas spotkanie emocji nie brakowało, a obie ekipy miały chęć na wygraną. Bramka otwierająca wynik spotkania padła w pierwszej połowie meczu.

Następne spotkanie podopieczni Marka Nowickiego ponownie rozegrają na własnym obiekcie. Przeciwnikiem Rawii będzie Victoria Ostrzeszów.

Rawia Walbet Rawicz- Astra Krotoszyn 0:1 (0:1)
Skład Rawii: Sadowski D., Marszałek M., Orłowski S., Cierniak O., Witkowski M., Czternastek J., Robak P., Molka M., Cheba M., Wawrzyniak P., Głowacz B. R: Wolny M., Yemetes I., Bojdo F., Lipowczyk A., Buliński F., Basty K.