Reklama

CZADowy konkurs z nagrodami. Prace do 28 grudnia

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: adobe stock

CZADowy konkurs z nagrodami. Prace do 28 grudnia  - Zdjęcie główne

foto adobe stock

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Tylko do jutra można dostarczać prace w konkursie plastycznym dla najmłodszych "Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa". Do wygrania są atrakcyjne nagrody.

Reklama

Zadanie jest proste. Wystarczy przygotować pracę plastyczną - dowolną techniką, w formacie nie mniejszym niż A4. Narysujcie, namalujcie albo zróbcie wyklejankę - jak rozumiecie hasło „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa”. Jeśli nie macie pomysłu, poproście o podpowiedź mamę, tatę, babcię, dziadka lub starsze rodzeństwo. Liczymy na Waszą kreatywność! 

Dla autorów najciekawszych i najbardziej oryginalnych prac mamy atrakcyjne zestawy nagród - każdy zawiera strażackiego misia ratownika, słodkości i świąteczny kubeczek. Przyznamy je w dwóch kategoriach wiekowych: do 6 lat oraz 7-13 lat. 

Fundatorami nagród są: Sklep Rodzinny Jankowiak i Wspólnicy s.c. w Rawiczu, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Rawiczu oraz "Życie Rawicza".

Na prace czekamy do 28 grudnia. Można je przynosić do redakcji „Życia Rawicza” lub przysyłać pocztą na adres: „Życie Rawicza”, ul. 17 stycznia 37/4, 63-900 Rawicz z dopiskiem „konkurs plastyczny”. 

Prace należy opatrzyć informacjami: imię i nazwisko autora, wiek, miejscowość oraz podpisem rodzica, bądź opiekuna prawnego. 

Regulamin konkursu TUTAJ

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy