Reklama

Na licytację dla Gosi powędrowała reprezentacyjna koszulka Karola Świderskiego

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: udostępnione przez rodzinę/M. Świderska

Na licytację dla Gosi powędrowała reprezentacyjna koszulka Karola Świderskiego - Zdjęcie główne

Gosia Kowalska | foto udostępnione przez rodzinę/M. Świderska

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 6-letnia Gosia Kowalska ma poważną wadę serca. Trwa walka o jej życie. Dziewczynka przeszła w styczniu skomplikowaną i kosztowną operację w Niemczech. Konieczny jest jeszcze jeden zabieg, na który rodziców dziecka nie stać. Ruszyła zbiórka pieniędzy, a potrzeba aż 200 tys. zł.

Reklama

Gosia ma wadę serca. Przeszła już kilka operacji. Potrzebna jest jeszcze kolejna. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.

Rodzina otrzymała kwalifikację i kosztorys operacji tzw. metodą Fontana, która ma odbyć się w 2022 roku. Suma do zebrania jest ogromna. Wynosi ponad 200 tys zł. Zbiórka jest prowadzona w internecie

W akcję pomocy włączyło się mnóstwo ludzi dobrej woli. W trakcie imprez na terenie gminy Bojanowo pieniądze są zbierane na operację dziewczynki. W ostatnich tygodniach wsparcia udzielili, m.in. zawodnicy grający w Mölkky oraz uczestnicy charytatywnego przedsięwzięcia w bojanowskiej podstawówce.

Na portalu społecznościowym cały czas są prowadzone licytacje. W piątek pojawił się wyjątkowy fant. Każdy może wylicytować koszulkę 12-krotnego reprezentanta Polski - Karola Świderskiego. Wystawiła ją żona piłkarza, Martyna. 

Pomagamy, jak możemy. Zawsze wpłacamy jakąś kwotę i dajemy koszulki, chociaż w taki sposób możemy pomóc - podkreśla Martyna Świderska. - To jest nasze dobre serce i chęć pomagania innym. Sami mamy synka, który jest zdrowy i dziękujemy za to Bogu. Ciężko się patrzy, gdy inne dzieci tak cierpią. Serce się kraje, gdy widzi się chore dzieci i ich rodziców, którzy walczą o ich życie, o lepszy byt. Podziwiam każdego i szanuję tych, którzy mierzą się z chorobą własnego dziecka - dodaje. 

Licytacja potrwa do 25 października. Link - TUTAJ

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE