Reklama

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Bojanowie przeszła na emeryturę. Teresa Polc została pożegnana przez uczniów

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego, uczniowie i kadra Szkoły Podstawowej w Bojanowie, pożegnali odchodzącą na emeryturę wieloletnią dyrektor Teresę Polc. Nową szefową placówki jest Małgorzata Świątek.

Ważnym momentem uroczystości z okazji zakończenia roku szkolnego 2021/2022 było pożegnanie Teresy Polc, dyrektor Szkoły Podstawowej w Bojanowie, która odchodzi na emeryturę. Grono pedagogiczne, pracownicy obsługi i administracji, uczniowie, rodzice oraz zaproszeni goście podziękowali jej za całokształt działalności na rzecz szkoły, troskę o uczniów, zaangażowanie oraz dbałość o szkołę.

- Pani dyrektor Teresa Polc zawsze miała na uwadze dobro uczniów i pracowników. Starała się jak najrzetelniej przekazać uczniom wiedzę i umiejętności, dzielnie wypełniała zadania spoczywające na dyrektorze szkoły, pokonując wiele trudności - zaznaczano podczas uroczystości dziękując wieloletniej dyrektor za życzliwość, dobre słowo i otwarte serce.

- Dziękuję za długoletnią pracę na rzecz naszej szkoły, za oddanie i edukowanie dzieci oraz młodzieży. Życzę wielu wspaniałych dni na emeryturze - mówił z kolei, również obecny na uroczystości, Maciej Dubiel, burmistrz Bojanowa.

Piątek, 24 czerwca, był rownież ostatnim dniem pracy dla Eleonory Wciórki, Honoraty Kędziory, Andrzeja Pudzianowskiego oraz Ireneusza Młynka, którzy także zdecydowali o przejściu na emeryturę. Z kolei jedna z nauczycielek, Natalia Mańka, od 1 września rozpocznie pracę w innej szkole.

Od 21 czerwca nowym dyrektorem bojanowskiej podstawówki jest oficjalnie Małgorzata Świątek. Nauczycielka szkoły wygrała ogłoszony przez gminę konkurs na to stanowisko.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE