Reklama

Szymon Wydra i "Carpe Diem" zagrają z okazji Dnia Kobiet i dla kobiet

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Joanna Miśkowiak

Szymon Wydra i "Carpe Diem" zagrają z okazji Dnia Kobiet i dla kobiet - Zdjęcie główne

foto Joanna Miśkowiak

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Bojanowie zaprasza panie (i nie tylko) na koncert z okazji Dnia Kobiet. Wystąpi Szymon Wydra z zespołem "Carpe Diem". Wydarzenie połączono z pomocą dla dwóch bojanowianek.

W sali widowiskowo-kinowej Gminnego Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Bojanowie w grudniu 2018 roku wystapił Szymon Wydra z zespołem "Carpe Diem". Było świątecznie, rockowo, zabawnie. Publiczność śpiewała razem z muzykami i dobrze się bawiła.

To był drugi koncert zespołu w Bojanowie, bilety wyprzedano wówczas w niecałe dwa dni. Nic dziwnego. Było świetnie. Tak jak tuż przed występem zapowiedział Szymon Wydra, była to - nie prezentacja muzycznych umiejętności zespołu - ale po prostu udane spotkanie z ludźmi. Szymon i jego koledzy cały czas utrzymywali świetny kontakt z publicznością, sporo żartowali, a przede wszystkim zaprezentowali swoje najpopularniejsze przeboje. Nie zabrakło też tradycyjnych polskich kolęd, ale w bardziej rockowym wydaniu. 

Muzycy obiecali, że nie jest to ich ostatni występ w Bojanowie, bo doskonale współpracuje sie im z bojanowskim centrum kultury, dlatego lubią tu przyjeżdżać.

Jak zapowiedzieli, tak zrobili. "Carpe Diem" i Szymon Wydra pojawią się znowu 5 marca 2023 roku i zagrają w centreum kultury koncert z okazji Dnia Kobiet. Początek koncertu o godz. 17.00. Bilety kosztują 20 zł (w przedsprzedaży) i 30 zł (w dniu koncertu). Można je kupić w siedzibie GCKSTiR w Bojanowie przy ul. Ratuszowej. 
 
Wydarzenie to zostanie połączone z akcją charytatywną na rzecz dwóch mieszkanek gminy. Przed koncertem dostępna będzie kawiarenka z mnóstwem pysznych ciast, z której cały dochód zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację Zofii Wojtery i Wandy Szymanowskiej.
 

Zosia Wojtera walczy z guzem mózgu

U 51-letniej mieszkanki gminy Bojanowo zdiagnozowano glejaka wielopostaciowego, który jest złośliwym guzem mózgu. Szansą na powrót do zdrowia jest dla niej terapia lekiem, który nie jest refundowany. Wydatek ten przekracza budżet rodziny, więc najbliżsi zdecydowali się poprosić o pomoc.
 
- Na zdjęciach widzicie mamę, ale także kochającą żonę i wspierającą babcię. Jej wnuki są z nią bardzo zżyte. Nie wyobrażają sobie bez niej życia. Chciałyby spędzać z nią każdą minutę… Są naszą motywacją, by jak najszybciej zebrać środki na leczenie - podkreśla rodzina pani Zofii!
Pieniądze na leczenie można wpłacać za pośrednictwem portalu siepomaga.pl. Wystarczy wejść TUTAJ

Na Facebooku pod hasłem "Pomagajmy Licytacje dla Zofii w walce z glejakiem" trwają licytacje różnych przedmiotów i usług, z których dochód również będzie porzeznaczony na leczenie pani Zosi. Do nabycia jest, między innymi koszulka Karola Świderskiego - rawiczanina grającego w kadrze narodowej. Zakończenie licytacji koszulki zaplanowano na 20 lutego. Szczegóły TUTAJ

Wanda Szymanowska zapadła w śpiączkę

Znana w całym kraju Wanda Szymanowska, 65-letnia pisarka z bojanowskiego Gołaszyna, od października 2021 roku jest w śpiączce. Zapadła w nią w wyniku wstrząsu anafilaktycznego, jakiego doznała po ukąszeniu pszczoły. Rodzina mocno wierzy, że wróci do zdrowia i robi wszystko, by prowadzona rehabilitacja przyniosła skutki.
 
 
Zbiórka na leczenie i rehabilitację Wandy Szymanowskiej cały czas trwa. Pieniądze można wpłacić TUTAJ

Podziel się podatkiem

Na obydwie bojanowianki można przekazać 1,5% podatku przy okazji tegorocznych rozliczeń z fiskusem:
 
    • Wanda Szymanowska
      KRS0000396361, Cel szczegółowy 1,5%0159285 Wanda
    • Zofia Wojtera
      KRS0000396361, Cel szczegółowy 1,5%0245555 Zofia

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE