Reklama

Weekend Cudów. Paczki trafiają do potrzebujących

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Trwa Weekend Cudów. To czas spotkań, przekazywania Szlachetnych Paczek i dzielenia się radością. Tak dzieje się również w powiecie rawickim

Reklama

Darczyńcy, którzy przygotowali dedykowaną pomoc wybranej wcześniej rodzinie, dostarczali gotowe paczki do wyznaczonych magazynów. W Rawiczu mieścił się on w Domu Kultury. Z magazynu, paczki trafiały do potrzebujących.

Z wolontariuszami spotkaliśmy się w niedzielę, około godz. 16.30 w Domu Kultury. Jak zauważyła Kinga Turek, liderka Szlachetnej Paczki w Rawiczu, początkowo pomoc miała dotrzeć do 29 rodzin. Ostatecznie, dzięki połączeniu ich potrzeb, trafi do 23.

Działaliśmy w tym roku w Rawiczu i Lesznie. Zostały nam trzy ostatnie paczki do rozwiezienia i będziemy kończyć tegoroczną edycję, jeśli chodzi o rozwożenie i Weekend Cudów - mówi Kinga Turek, liderka Szlachetnej Paczki w Rawiczu. - Przed nami pozostaje praca z rodzinami. Szlachetna Paczka to mądra pomoc. Nie chodzi tylko o dawanie. Dzięki naszej pomocy, w przyszłości rodzina ma sama sobie dawać radę - podkreśliła. 

Kinga Turek chwali także wolontariuszy, z którymi współpracuje. W rawicko-leszczyńskim zespole pracuje dziewięć osób.

Miałam cudowną ekipę. Wolontariusze szukali rodzin. Każdy się niezwykle zaangażował - podkreśla.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE